fbpx

Polityka prywatności

Szanowny Użytkowniku,

W związku z tym, że 25 maja 2018 r. zaczynają obowiązywać nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych (rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku), czyli tzw. RODO (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) chcielibyśmy Cię poinformować, że Twoje dane osobowe znajdują się w naszej bazie i przetwarzamy je jako Administrator.

Pamiętaj, że w każdym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności. Pragniemy zapewnić, że traktujemy Twoje dane ze starannością i uwzględnieniem zobowiązań wynikających z obowiązujących przepisów dotyczących ochrony danych osobowych. Dlatego chcemy Cię także poinformować, że:

1. Nasz adres to: Dr Meller Paweł Ratajczak, ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 4, 52-326 Wrocław NIP 8941305842, REGON 930782066

2. W każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Twoich danych osobowych możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail pawel.ratajczak@drmeller.pl

3. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest niezbędność przetwarzania do wykonania realizacji zamówień składanych w naszym sklepie internetowym.

4. Twoje dane przetwarzane są na zasadzie dobrowolności i będą przechowywane tylko do momentu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych.

5. Twoje dane nie będą przekazywane innym podmiotom.

6. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do przenoszenia danych osobowych.

7. Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy prawa polskiego.