Oczyszczanie organizmu? Zacznij od.. jelit.

Czy wiesz, że w jelitach znajduje się nasz drugi mózg? Prawie 100 mln komórek nerwowych – to więcej, niż nasz rdzeń kręgowy! Działanie tego samodzielnego, niezależnego systemu jest ściśle zależne od unikatowej mikroflory naszych jelit. Jesteś tym, co jesz – ale dieta to niestety nie wszystko.

Dieta - oczyszczanie organizmu

W dzisiejszym świecie, musimy sięgnąć z powrotem do natury, żeby uchronić nasz organizm przed zmianami, jakie przyniósł ze sobą postęp cywilizacyjny. Chemia w przetworzonym, nastawionym na szybką konsumpcję pożywieniu, zanieczyszczona woda i powietrze, antybiotyki, które mają nam pomóc doraźnie, natychmiast – to tylko wierzchołek góry lodowej. Nie jesteśmy w stanie wyeliminować wszystkich czynników, które negatywnie wpływają na równowagę naszego organizmu. Możemy jednak starać się zapobiegać szkodliwym skutkom procesów, w których bierzemy udział.

Jednym z rozwiązań jest regularnie oczyszczanie organizmu z toksyn. W pośpiechu i stresie, może nie podołać temu sam. Na ratunek przychodzą nam.. zioła! Znane ludziom od wieków, o niesamowitych właściwościach antyoksydacyjnych, potrafią wspomóc pracę naszych jelit poprzez odbudowę ich naturalnej mikroflory.

Harmonia z naturą

Rezultat? Lepsze trawienie, samopoczucie, zwiększona odporność.. to dopiero początek zmian, które zauważamy, dbając o nasze jelita. W końcu 90% impulsów nerwowych najpierw trafia do jelit, a dopiero potem – do mózgu!

Chciałbyś wiedzieć więcej? Zachęcamy do kontaktu – naszą misją jest oczyszczanie i harmonia ducha i ciała.