fbpx

O nas

Polska firma

Jesteśmy polską firmą. Naszą myślą przewodnią jest poszukiwanie i wprowadzanie rozwiązań wspomagających funkcjonowanie organizmu człowieka – dzień po dniu. Wspólnie z zespołem polskich naukowców z Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu tworzymy receptury o starannie dobranym składzie, bez konserwantów, sztucznych barwników i aromatów, polepszaczy, parabenów, GMO, niezawierające słodzików, cukru, soi, drożdży, sodu, mleka ani laktozy. 

100% naturalne

Produkty bazują na składnikach, które przywracają organizmowi jego zachwiane umiejętności obrony i adaptacji w zmieniającym się świecie. Naszym atutem są receptury uzyskane dzięki gruntownej wiedzy i holistycznemu spojrzeniu na organizm.

Przypominamy naszym Klientom, że produkty, które proponujemy, są formą produktów dobrego samopoczucia i w żaden sposób nie mogą być uznane za lekarstwa. Są naturalne. Jednak prosimy, aby skonsultować się z lekarzem, który precyzyjnie określi potrzeby Państwa organizmu na suplementy diety. Suplementy diety nie powinny być wykorzystywane jako część zróżnicowanej diety i stylu życia.