Gabinet biorezonansu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą badań biorezonansowych w naszym nowo otwartym gabinecie w Warszawie:

Ocena biorezonansowa NSL

Analiza pola magnetycznego organizmu przy wykorzystaniu specjalistycznej aparatury diagnostycznej – biorezeonansu.

Terapia biorezonansowa lampą Sanoplasma

Sanoplasma jest to urządzenie służące do bezkontaktowej likwidacji patogennych mikroorganizmów, które są przyczyną większości dolegliwości fizycznych i psychicznych, przez emitowanie dokładnie zmierzonych częstotliwości. Sanoplasma generuje pole elektryczne o wysokiej intensywności w porównaniu z kilkoma konkurencyjnymi przyrządami.

Przyrząd Sanoplasma łączy w sobie skaner częstotliwościowy, z pomocą którego można zmierzyć skuteczną częstotliwość rezonansową, oraz generator plazmowy przeznaczony do bezkontaktowej likwidacji patogenów (bakterie, wirusy, pleśnie, pasożyty).

Po zmierzeniu dokładnych częstotliwości rezonansowych patogennych mikroorganizmów następuje ich wybiórcza likwidacja Sanoplasmą. Każdy mikroorganizm charakteryzuje określona częstotliwość. Emitując tę częstotliwość wywołamy rezonans z następną destrukcją patogenów.

Niektóre urządzenia pokrywają tylko wąskie spektrum patogenów, natomiast Sanoplasma zapewnia niskie oraz wysokie częstotliwości, działając na cały szereg patogenów, od pleśni aż po pasożyty.

Biofeedback HMP- diagnostyka i terapia

Czym jest Biofeedback? Metoda ta umożliwia trening poprawiający efektywność pracy mózgu, wzmacnia kontrolę nad procesami fizjologicznymi zachodzącymi w organizmie, pomaga zrelaksować się oraz lepiej radzić sobie w trudnych sytuacjach, pobudza kreatywność i pozytywne myślenie, poprawia szybkość i efektywność uczenia się.

Poprzez elektrody umieszczone na głowie dokonywane są pomiary aktywności poszczególnych fal mózgowych. Komputer na podstawie wyników dokonuje zmian na planszy stymulacyjnej, która może być kontrolowana wyłącznie umysłem (bez użycia klawiatury lub myszki). Terapeuta na podstawie analizy wyświetlanego na monitorze jakościowego i ilościowego zapisu fal mózgowych, ustala korzystne parametry treningu. Dynamika planszy stymulacyjnej motywuje do coraz lepszego skupiania się oraz uczy koncentracji. Trening jest dobrany w taki sposób, żeby przebieg gry korelował dodatnio z osiąganym stanem relaksacji.

Sesje na polu magnetycznym Biomag

Zastosowanie pola magnetycznego to wciąż innowacyjne rozwiązanie. Pole magnetyczne posiada specyficzną zdolność do przenikania ludzkiego ciała. Docierając do każdej komórki organizmu wywołuje różne skutki biofizyczne, m.in. powoduje zwiększone przyswajanie tlenu przez tkanki, zmienia właściwości błon komórkowych, pobudza ruch komórek, wzrost kości, zmienia pH zawartej w organizmie wody.

Zapisy:

Katarzyna Jarosz, tel. 731 44 44 23

ul. Przy Agorze 17 lok. 18, Warszawa (I piętro)